دانشکده علوم جنگل

مجله علوم و فنآوری چوب و جنگلJWSC_Cover

این مجله یکی از فصلنامه های علمی و پژوهشی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان است که با هدف ارتقاء سطح علمی پژوهشگران، اساتید، دانشجویان و فعالان عرصه چوب و جنگل نسبت به انتشار آخرین نتایج حاصل از پژوهشهای صورت گرفته در این زمینه اقدام می نماید. آدرس سایت جدید این مجله  http://jwfst.gau.ac.ir/ می باشد. علاقمندان می توانند تمامی مقالات چاپ شده در این مجله را به صورت تمام متن (fulltext) دانلود نموده و برای ارسال مقالات علمی و پژوهشی خویش با ثبت نام در این پایگاه اقدام نمایند.

......................................................................................................................................................................................

مجله الکترونیک حفاظت و بهره برداری از منابع طبیعیEjang_Cover

مجله ای است با درجه علمی ترویجی که بصورت فصلنامه توسط دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان منتشر می شود. هدف اصلی مجله انتشار یافته ها و رهیافت های ترویجی پژو هش ها و تحقیقات بنیادین و کاربردی در زمینه های حفاظت و بهره برداری اصولی از تمامی عرصه های مهم منابع طبیعی اعم از جنگل ها، مراتع، شیلات و دیگر منابع محیطی به پژوهشگران، دانشگاهیان، کارشناسان، مدیران اجرایی، برنامه ریزان و دست اندرکاران نظام تصمیم سازی مرتبط با منابع طبیعی کشور است. مجله الکترونیک علمی – ترویجی رهیافت های ترویجی و کاربردی تحقیقات حفاظت و بهره برداری از منابع طبیعی را در قالب مقالات اصیل ترویجی، تحقیقی و مروری در زمینه های حفاظت و بهره برداری از تمامی عرصه های منابع طبیعی منتشر می نماید.  آدرس سایت جدید این مجله   http://ejang.gau.ac.ir می باشد.


5206 :تعداد دفعات بازید


جستجو


زبان

زبان دلخواه:

آمار کلی


تعداد کل بازدید: 476438
تعداد بازدید امروز: 54
تعداد کاربران آنلاین: 1

آمار بازدیدکنندگان

در حال حاضر 1 كاربر ميهمان و 0 كاربر عضو برخط.

كاربر ميهمان خوش آمديد ورود.
صفحه اصلی
RSS
سایت اصلی دانشگاه

علوم جنگل | دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان
طراحی سایت گروه فناوران شبکه و اطلاعات بیتکو